Prírodné dýhy

Dýha je živý prírodný materiál s nenapodobiteľnou kresbou, ktorý splní predstavy aj najnáročnejšieho zákazníka. Možnosť realizovať interiéry od dobových až po moderné.
* Na stránke ponúkame iba výber z dýh, všetky ostatné vzorky /150 druhov/ máme k dispozícii v sídle firmy vo výstavnej sieni.


Kazetové dvierka z masívu

Kvalitné masívne kazetové dvierka dodajú Vašej kuchyni nezameniteľný charakter. Odporúčané použitie: rustikálna kuchyňa a vidiecka kuchyňa.


Laminované drevotriesky

Laminovaná drevotrieska od firmy bučina ddd laminovaná drevotrieska

Plošne lisovaná drevotriesková doska s jemným povrchom, povrchovo upravená impregnovaným dekoračným papierom. Veľké množstvo dekorov, ktoré nasledujú aktuálne trendy v tvorbe interérov a široká ponuka povrchových štruktúr je inšpiráciou pre architektov a designerov pri tvorbe a kombinácii s inými materiálmy.▼ zobraziť ďalšie dostupné drevodekóry BUČINA


Laminovaná drevotrieska od firmy egger laminovaná drevotrieska

Laminované drevotrieskové dosky sú plošne lisované dosky, povrchovo upravené impregnovanou melamínovou fóliou. Vzhľad laminovaných dosiek je daný použitým dekoračného papiera a štruktúrou povrchu, ktorá vzniká otlačením lisovacej matrice pri výrobe. Dosky môžu byť laminované jednostranne alebo obojstranne. Laminované dosky sú určené pre vnútorné použitie (výroba nábytku). Pri použití na stavbách nie sú určené ako nosné dosky, ani ako súčasť nosných prvkov. Nie sú vhodné pre použitie v exteriéroch.▼ zobraziť ďalšie dostupné drevodekóry EGGER


Laminovaná drevotrieska od firmy kaindl laminovaná drevotrieska▼ zobraziť ďalšie dostupné drevodekóry Kaindl


Lakované povrchy

Ponúkame možnosť lakovaných povrchov v takmer 2000 farebných odtieňoch podľa medzinárodného štandardu NCS. Zákazník ma teda možnosť zvoliť a kombinovať prakticky všetky možné farebné odtiene. Firma Drevostyl Zavarský sa zameriava na lakovanie nábytkov a ich dielov najmä do vysokého lesku, prípadne pololesku. Farebný alebo dýhovaný povrch v kvalitne prevedenom vysokom lesku je v súčasnosti považovaný za najušľachtilejšiu povrchovú úpravu nábytku. Viac informácií o lakovaní.

Ponúkame zákazníkom možnosť výroby samostatných lakovaných dvierok, ktoré sa dajú namontovať aj na Vašu súčasnú kuchyňu, prípadne iný nábytok.

NCS paleta, vzorkovník farieb