Grafický 3d návrh a cenová kalkulácia

Firma Drevostyl Zavarský ponúka pre svojich zákazníkov vypracovanie 3d grafického návrhu nábytku alebo kompletného interiéru aj s cenovou kalkuláciou bezplatne, pri objednávke od nás. Zákazník má možnosť presne zadefinovať či už materiálové prevedenie, kovania, atypické prvky tak aj cenový strop a my na základe toho vypracujeme detailný návrh.

Pre náročných zákazníkov, prípadne pri riešení komplexných interiérov ponúkame možnosť spracovať 3d návrh na fotorealistickej úrovni. Táto služba je za príplatok. Ceny sa sa pohybujú od zhruba 80€ za miestnosť a sú vyrátané podľa náročnosti návrhu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavka o cenovú kalkuláciu

Pre získanie predbežnej cenovej kalkulácie je potrebné v kontaktnom formulári, prípadne telefonicky zašpecifikovať podľa možností čo najbližšie Vaše požiadavky a to najmä typ nábytku, základné rozmery, materiály, štandard kovaní. Ideálne je priložiť do emailu škicu alebo náčrt pre jednoduchšiu orientáciu. My Vás na základe týchto podkladov budeme v priebehu niekoľkých dní informovať o cene. Prípadne si s nami dohodnite osobné stretnutie buď u Vás priamo na mieste alebo ideálne u nás vo výstavnej sieni. Pri osobnom stretnutí Vám poradíme s výberom materiálov ktorých všetky vzorky máme k dispozícii. Poradíme Vám ohľadne nábytkových kovaní a v neposlednom rade vieme vypracovať návrh vo forme ručnej škice priamo na mieste. Toto stretnutie takisto ako cenová kalkulácia nie sú záväzné.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.