Grafický 3d návrh a cenová kalkulácia

Firma Drevostyl Zavarský ponúka na vyžiadanie vypracovanie 3d návrhu nábytku. Zákazník má možnosť presne zadefinovať či už materiálové prevedenie, kovania, atypické prvky tak aj cenový strop a my na základe toho vypracujeme detailný návrh.

Pre náročných zákazníkov, prípadne pri riešení komplexných interiérov ponúkame možnosť spracovať 3d návrh na fotorealistickej úrovni. Táto služba je tiež spoplatnená a je účtovaná podľa náročnosti a riešenej plochy. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavka o cenovú kalkuláciu

Pre získanie predbežnej cenovej kalkulácie je potrebné v kontaktnom formulári, prípadne telefonicky zašpecifikovať podľa možností čo najbližšie Vaše požiadavky a to najmä typ nábytku, základné rozmery, materiály, štandard kovaní. Ideálne je priložiť do emailu škicu alebo náčrt pre jednoduchšiu orientáciu. My Vás na základe týchto podkladov budeme v priebehu niekoľkých dní informovať o cene. Prípadne si s nami dohodnite osobné stretnutie buď u Vás priamo na mieste alebo ideálne u nás vo výstavnej sieni. Pri osobnom stretnutí Vám poradíme s výberom materiálov ktorých všetky vzorky máme k dispozícii. Poradíme Vám ohľadne nábytkových kovaní a v neposlednom rade vieme vypracovať návrh vo forme ručnej škice priamo na mieste. Toto stretnutie takisto ako cenová kalkulácia nie sú záväzné.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.